PHU AGATKA - serwis i transport

PHU AGATKA - serwis i transport
 • Ocena: 3.5/10 (149 głosów)

Naszym celem jest zapewnienie niezawodnej eksploatacji Państwa środków transportu, bez konieczności odwiedzania wielu serwisów. Każdy pojazd wymaga obsługi i niekiedy napraw. Te, które nie jeżdżą, nie przynoszą dochodu. Szybki i solidny serwis jest więc niezbędnym warunkiem rentowności Państwa działalności. Dobrze zorganizowana firma transportowa musi dysponować sprawnymi, jak najlepiej technicznie utrzymanymi pojazdami. Jakość świadczonych usług zaczyna się już w momencie ich planowania i przygotowania. Staramy się minimalizować czas realizacji usług, zmniejszając w ten sposób ponoszone przez Państwa koszty.

Czym byłaby firma transportowa gdyby nie proponowała usług spedycyjnych? Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynkowym, nasza firma oferuje oprócz transportu także usługi pośrednictwa przy organizacji transportu. Nieważne czy potrzebują Państwo małego auta w Polsce, chłodni we Włoszech czy naczepy w Hiszpanii. My je dla Państwa znajdziemy i zajmiemy się wszystkim tak aby towar dotarł bezpiecznie do celu. Wspomagamy Wasz biznes oszczędzając Państwa cenny czas.

W ciągu 18 lat nabyliśmy niezbędnego doświadczenia oraz zbudowaliśmy obszerną bazę kontaktów, zarówno w kraju jak i za granicą. Wszystko to obecnie procentuje, wspomagamy małe, średnie oraz wielkie przedsiębiorstwa w zakresie przewozu rzeczy w całej Europie. Naszą specjalnością są ładunki gdzie krajem początkowym lub końcowym jest Polska. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym mamy natychmiastowy dostęp do kilkunastu tysięcy przewoźników w kraju i za granicą. Pomagamy także w transporcie materiałów niebezpiecznych oraz ponadgabarytowych.

Podlinkuj stronę www.transportbielsko.pl:

PHU AGATKA - serwis i transport

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 1407

Komentarze:

Nick:
Komentarz:
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pomoc drogowa TIR i osobowe - Ciechanów

  Pomoc drogowa TIR i osobowe - Ciechanów »

  Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie holowania. Nasze działania rozpoczynają się z chwilą otrzymania zgłoszenia telefonicznego, po którym nasze pojazdy kierowane są na miejsce zdarzenia. Na państwa życzenie jesteśmy w stanie podstawić na miejsce wypadku samocho ...

  Data dodania: 10.03.2013r. · Wyświetleń wpisu: 3448 szczegóły wpisu »
 • Giełda Samochodowa Rzeszów

  Giełda Samochodowa Rzeszów »

  Rzeszowska giełda jest jedną z większych giełd samochodowych w Polsce. W każdą niedziele gości na swoim placu ok 1500 pojazdów. Pierwsze samochody na placu pojawiają się już przed godziną 5 rano a ostatnie, wyjeżdżają ok godziny 13. Niepowtarzalny klimat giełdy, ogromna różnorodn ...

  Data dodania: 10.03.2013r. · Wyświetleń wpisu: 2618 szczegóły wpisu »
 • Serwis samochodów Alan Auto

  Serwis samochodów Alan Auto »

  Jeśli macie Państwo w planach zakup nowego auta, to mamy zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzania naszej strony internetowej. Na naszej stronie oferujemy bardzo wiele samochodów w dobrych cenach. Dodatkowo na naszej stronie internetowej znajdują się informacje na temat serwisu or ...

  Data dodania: 14.02.2014r. · Wyświetleń wpisu: 3365 szczegóły wpisu »
 • Opony Kraków

  Opony Kraków »

  Wymiana opon, to w każdej chwili dość niekomfortowy proces. Co kilka lat, oprócz samą wymianą, trzeba też zainwestować w nowe opony. Dziś na szczęście to nie kłopot, opony Kraków możemy otrzymać w każdym sklepie i na każdym portalu. Jeżeli już się postaramy możemy też kupić bar ...

  Data dodania: 14.02.2014r. · Wyświetleń wpisu: 3285 szczegóły wpisu »
 • Marek's - Hurtownia i sklep motoryzacyjny

  Marek's - Hurtownia i sklep motoryzacyjny »

  Marek's to hurtownia i sklep motoryzacyjny. Zapraszamy Cię na naszą stronę internetową. Jesteśmy pasjonatami motoryzacji oraz wszystkiego co jest z nią związane. Sprzedajemy części i akcesoria motoryzacyjne ale lubimy też rozmawiać o motoryzacji i wszystko co z tym związane. Nie ...

  Data dodania: 01.10.2014r. · Wyświetleń wpisu: 4279 szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka dla warsztatów i przemysłu motoryzacyjnego

  Pneumatyka dla warsztatów i przemysłu motoryzacyjnego »

  Hurtownia pneumatyki i automatyki przemysłowej - Pneumat System, poleca swój punkt sprzedaży sprzętu i osprzętu pneumatycznego dla firm technicznych, przemysłu motoryzacyjnego, techniki warsztatowej itd. Główna siedziba producenta amortyzatorów gazowych znajduje się we Wrocławiu, ...

  Data dodania: 06.03.2015r. · Wyświetleń wpisu: 4690 szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości:

Pułapki statystyk

Na łamach Portalu Morskiego ukazał się artykuł Piotra Stareńczaka „Statystyki wypadków na morzu w 2012 roku, a utrzymujący się trend spadkowy”. Jest to polemika z dwoma akapitami mojego tekstu „Przed i po Concordii” z tych łamów.

Napisałem w nim, przypomnę, że na początku XX wieku współczynnik całkowitych strat na 1000 eksploatowanych statków wynosił prawie 15 (inaczej 1,5%), zaś w 2004 roku tylko 1,5 (0,15%), czyli najmniej w dziejach żeglugi. Niestety, ten najbardziej popularny wskaźnik bezpieczeństwa znów wspina się do góry sięgając 2,0 w 2009 roku (0,2%). Redaktor Stareńczak uważa, że się w sprawie odwrócenia trendu mylę i argumentuje przy pomocy danych wziętych z morskich publikacji firmy ubezpieczeniowej Alianz Global Corporate & Specialty.

Co prawda Autor „...utrzymującego się trendu spadkowego” nie informuje wprost, z kim polemizuje, ale wątpliwości rozwiewa chyba dyskusja na temat awarii wycieczkowca Carnival Triumph tocząca się w cywilnej części internetowego Forum Okrętów Wojennych. Uczestnik „polsteam” przedstawia artykuł „Statystyki wypadków...” w sposób sugerujący, że jest jego autorem, a gdy ktoś powołuje się na publikację w MiO, wyjaśnia: „ten tekst [tu link – MB] ...odpowiada właśnie na, mylny, pogląd p. Błusia... jak sobie WYJĄŁ WYBIÓRCZO statystyki za krótki okres zgodnie z ZAŁOŻONĄ Z GÓRY (przez niego) TEZĄ...” (interpunkcja oryginału; podkreślenie MB).

Czytaj więcej »

Dziś spotkanie związkowców z PKP w sprawie ulg na przejazdy dla kolejarzy

Dziś kolejowi związkowcy spotkają się z władzami PKP, aby rozmawiać o ulgach na przejazdy kolejowe dla emerytowanych kolejarzy. Związkowcy zapowiadają, że jeśli PKP przestanie dopłacać do ich ulg w takim zakresie, jak dotychczas, ogłoszą strajk generalny. Na porozumienie dali PKP czas do końca lutego.

– Jeśli będzie konieczność ogłoszenia strajku generalnego, to zgodnie choćby z ustaleniami, które zapadły na forum OPZZ, ale i w innych centralach związkowych, strajk generalny na kolei i paraliż komunikacyjny może spowodować skonsolidowanie różnego rodzaju protestów innych branż – przestrzega Leszek Miętek, przewodniczący Konfederacji Kolejowych Związków Zawodowych.

Podkreśla jednak, że związkowcom zależy na osiągnięciu porozumienia.

Utrzymana ma zostać zniżka na poziomie 99 proc. dla pracujących kolejarzy. Spór zbiorowy toczy się jednak o ulgi przejazdowe dla emerytowanych kolejarzy. Po wprowadzeniu proponowanych przez władze PKP zmian, kolejarze-emeryci mogliby uzyskać zniżkę na poziomie 80 proc. po uiszczeniu opłaty w wysokości 140 zł rocznie. Obecnie opłatę uprawniającą do zniżki dla emerytowanych kolejarzy pokrywa Grupa PKP. Na takie zmiany nie zgadzają się związkowcy, którzy domagają się miesięcznej rekompensaty dla pracowników lub utrzymania obecnych ulg.

Według przewodniczącego Konfederacji Kolejowych Związków Zawodowych ulgi przejazdowe to jednak nie największy problem PKP.

Czytaj więcej »

Oświadczenie w związku z nieprawdziwymi informacjami medialnymi dot. systemu teleinformatycznego dla WORD

W związku z nieprawdziwymi informacjami medialnymi, które pojawiły się w dniu dzisiejszym tj. 21 lutego 2013 r. w kontekście „zawiadomienia przez Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga Północ o podejrzeniu popełnienia przestępstwa niedopełnienia obowiązków przez niektórych funkcjonariuszy publicznych (zatrudnionych w ITS), wymienionych w art. 231 §1 lub §3 oraz art. 271 §1 Kodeksu Karnego", Instytut Transportu Samochodowego oświadcza, że:

Zgodnie z wymaganiami ogłoszenia przetargowego wynikającymi z rozporządzenia dotyczącego systemu teleinformatycznego dla WORD, Konsorcjum ITS/Sygnity podało prawdziwe informacje nt. dostępu do systemu teleinformatycznego starostw powiatowych.

System teleinformatyczny dla WORD został wdrożony przez ITS/Sygnity w dniu wejścia w życie nowych przepisów ustawy o kierujących tj. 19.01.2013 roku. Konsorcjum ITS/Sygnity jest od dawna gotowe do integracji systemów pomiędzy WORD-ami, a starostwami.

Do chwili obecnej w oparciu o oprogramowanie konsorcjum ITS/Sygnity, przeprowadzono ponad 100 000 egzaminów, w których zdawalność egzaminu teoretycznego wynosi średnio okolo 30%, a chwilami sięga nawet 50%.

Niestety, pomimo podjętego szeregu starań i oficjalnych działań, z przyczyn niezależnych od ITS/Sygnity, konsorcjum wciąż nie może uzyskać dostępu do Interfejsu/PKK.

Czytaj więcej »

Nowy KERAX XTREM z 24–calowymi kołami. Jedyny taki pojazd w Europie z homologacją na drogi publiczne

Renault Trucks poszerzyło gamę pojazdów Kerax 8x4 XTREM w Europie o wersję z 24-calowymi kołami. Stworzony z myślą o najcięższych warunkach pracy i masie całkowitej do 50t. Kerax 8X4 XTREM w nowej wersji jest pierwszą ciężarówką w Europie z kołami o średnicy 24 cali, dopuszczoną do jazdy po drogach publicznych.

Po wprowadzeniu Keraxa 8x4 XTREM do Europy w 2012 roku, Renault Trucks rozbudowuje swoją ofertę gamy budowlanej poprzez wprowadzenie na rynek wersji z 24-calowymi kołami. „Dzięki zwiększeniu prześwitu oraz kątów zejścia i natarcia, Kerax 8x4 z kołami o średnicy v24 cali z jeszcze większą łatwością pokonuje napotkane na drodze przeszkody”, podkreśla Patrice Roeser, Manager Produktu Gamy Budowlanej. „Ponadto, większa sprężystość opon oraz felg podnosi wytrzymałość na uderzenia, które często mają miejsce podczas pracy w trudnych warunkach.”

Nowa wersja Keraxa 8x4 XTREM z 24-calowymi kołami jest jak do tej pory jedyną tego typu ciężarówką w Europie dopuszczaną do użytku na drogach publicznych. „Ten pojazd, to niezwykle wytrzymałe narzędzie pracy o dopuszczalnej masie do 50 t, które przyczyni się do znacznego obniżenia kosztów operacyjnych naszych klientów, bo dzięki świadectwu homologacji na poruszanie się po drogach publicznych, mogą oni korzystać z Keraxa XTERM przy kilku projektach budowlanych jednocześnie”, dodaje Patrice Roeser.

Czytaj więcej »