New Listings Przewoźnicy - best of the web directory!

Welcome in SEOKatalog - newest polish project SEO concerning professional web directory script. If you are an author of a web site, you can choose category and add your web site for free by submitting to this page and following the on-screen instructions.

Przewoźnicy - new sites and updates:

 • Pneumatyka dla warsztatów i przemysłu motoryzacyjnego

  Pneumatyka dla warsztatów i przemysłu motoryzacyjn

  Hurtownia pneumatyki i automatyki przemysłowej - Pneumat System, poleca swój punkt sprzedaży sprzętu i osprzętu pneumatycznego dla firm technicznych, przemysłu motoryzacyjnego, techniki warsztatowej itd. Główna siedziba producenta amortyzatorów gazowych znajduje się we Wrocławiu, ...

  Date added: 06.03.2015r. · Wyświetleń wpisu: 2350 details of site »
 • Marek's - Hurtownia i sklep motoryzacyjny

  Marek's - Hurtownia i sklep motoryzacyjny

  Marek's to hurtownia i sklep motoryzacyjny. Zapraszamy Cię na naszą stronę internetową. Jesteśmy pasjonatami motoryzacji oraz wszystkiego co jest z nią związane. Sprzedajemy części i akcesoria motoryzacyjne ale lubimy też rozmawiać o motoryzacji i wszystko co z tym związane. Nie ...

  Date added: 01.10.2014r. · Wyświetleń wpisu: 2131 details of site »
 • BUS IMPERO

  BUS IMPERO

  od 14 lat oferujemy międzynarodowy przewóz osób, wynajmujemy busy i duże autokary, dowozy na lotniska, współpraca z firmami iwentowymi i biurami turystycznymi, organizacja półkolonii i koloni w kraju i zagranicą, specjalizujemy się w koloniach na wybrzezu chorwacji i nartach we w ...

  Date added: 09.09.2014r. · Wyświetleń wpisu: 2779 details of site »
 • Transport międzynarodowy - AMC Logistic

  Transport międzynarodowy - AMC Logistic

  AMC Logistic to operator logistyczny zapewniający organizację transportu towarów na terenie Uni Europejskiej ( Belgia, Francja, Holandia, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy). Realizujemy międzynarodowe transporty drogowe z wykorzystaniem aut typu plandeka mega oraz chłodniami. Wozim ...

  Date added: 22.04.2014r. · Wyświetleń wpisu: 2520 details of site »

Newest news:

BM Reflex: Jak długo będą spadać ceny paliw na stacjach?

W mijającym tygodniu możemy mówić o znacznie mniejszej dynamice zmian cen na krajowym rynku paliw i to na obu poziomach dystrybucji. Zarówno zmiana na rynku hurtowym jak i detalicznym jest mniejsza niż w dwóch pierwszych tygodniach roku. Wyjątek stanowi część stacji paliw, gdzie w skali tygodnia notowaliśmy skokowe obniżki cen rzędu nawet 15 – 20 groszy na litrze.
Średnie detaliczne ceny paliw na dzień 17-01-2019 ukształtowały się na następującym poziomie: benzyna bezołowiowa 95 – 4,72 zł/l (-2 gr/l), benzyna bezołowiowa 98 - 5,10 zł/l (-2 gr/l), olej napędowy – 5,00 zł/l (-3 gr/l), autogaz – 2,28 zł/l (-2 gr/l).

Za nami kolejny tydzień spadków cen paliw. Otwarte wciąż pozostaje pytanie czy możemy liczyć na jeszcze niższe ceny w kolejnych tygodniach. Z jednej strony wzrost cen z rynku hurtowego (od początku stycznia) powinien zacząć się przekładać na detal, z drugiej strony jednak ze względu na duże zróżnicowanie cen poszczególnych paliw jest jeszcze szansa na coraz mniejsze, ale jednak obniżki.
W tym tygodniu najniższe ceny benzyny bezołowiowej 95 notujemy w województwach małopolskim, lubuskim i śląskim ok. 4,65 – 4,67 zł/l, natomiast najmniej olej napędowy kosztuje w województwie lubuskim i śląskim ok. 4,89 zł/l.

Read more »

Premiera odcinka Programu "Na Osi"- 19.01.2019

Co wspólnego z Porsche ma MAN?
To kolejny kamień milowy postawiony przez MAN’a na drodze do realizacji swojej strategii. A jakiej? Dowiecie się w najnowszym odcinku „Na Osi„, już w sobotę 19. stycznia o godz. 16:00 na antenie Motowizji.
Prócz tego w programie:
– Po co wymyślono HDS’y
– O czym dyskutowano w Pogorzelicy
– Sukcesy Volvo i Renault w 2018
– Zeroemisyjny Actros
– Erontrans świeci przykładem
– Jak nie utracić dobrej reputacji
i wiele innych ciekawych tematów
Motowizja
Sobota 16:00
Niedziela 9:05,
Niedziela 16:30

Read more »

Najlepszy wynik sprzedaży na przestrzeni ostatnich 10 lat: w roku 2018 Daimler Trucks sprzedał znacznie ponad 500 tysięcy egzemplarzy samochodów ciężarowych

Miniony rok wśród najlepszych lat sprzedażowych Daimler Trucks
w historii firmy
• Już po jedenastu miesiącach sprzedaży o 11 procent większe niż
w roku poprzednim
• Dwucyfrowy wzrost w Ameryce Północnej, Azji i Ameryce Łacińskiej
• Pozycja lidera na kluczowych rynkach Ameryki Północnej, Europy
i Brazylii
• Martin Daum: „Rok 2018 był jednym z najbardziej udanych w historii Daimler Trucks.

Zgodnie z zapowiedziami nasza globalna sprzedaż jest dużo wyższa niż w roku poprzednim. Sprzedając znacznie ponad 500 tysięcy samochodów ciężarowych, osiągnęliśmy najwyższy poziom sprzedaży w ciągu ostatnich 10 lat. Ten sukces dowodzi, że oferujemy naszym klientom na całym świecie doskonałe produkty, za którymi stoi równie znakomity zespół. Dziękuję wszystkim koleżankom i kolegom za ich godne podziwu zaangażowanie w minionym roku. Także w roku 2019 będziemy dążyć do tego, aby nasi klienci ‒ a ostatecznie także i społeczeństwo ‒ dzięki innowacyjnym rozwiązaniom transportowym, odnosili sukcesy każdego dnia. Elementem tych dążeń są zmiany technologiczne w naszej branży, które zdecydowanie napędzamy, oferując zautomatyzowane, elektryczne i skomunikowane sieciowo ciężarówki”.

Dla Daimler Trucks, wiodącego na świecie producenta samochodów ciężarowych, rok 2018 był jednym z najlepszych lat sprzedażowych w jego historii. Bazując na pierwszych danych, należy założyć, że w roku 2018 sprzedaż marek Mercedes-Benz, FUSO, Freightliner, Western Star, Thomas Built Buses i BharatBenz wzrosła do poziomu ponad 500 tysięcy pojazdów (rok wcześniej było to 470 700 egzemplarzy). Dokładne dane sprzedażowe Daimler AG zaprezentuje na dorocznej konferencji prasowej. Już do końca listopada segment samochodów ciężarowych koncernu Daimler w ogólnie sprzyjającym środowisku biznesowym zwiększył sprzedaż o 11 procent, osiągając liczbę 466 900 sprzedanych egzemplarzy, czyli znacznie więc

Read more »

Łączy nas krew, która ratuje życie

W tym roku obchodzimy jubileusz 200 lat istnienia Centralnej Administracji Drogowej. Pracownicy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad postanowili uczcić rocznicę organizując akcję ogólnopolskiej zbiórki krwi. Do udziału w niej zachęcamy również przedstawicieli administracji publicznej, innych administracji drogowych z zarządów dróg wojewódzkich i powiatowych a także pracowników branży drogowej.

GDDKiA Zbiórka krwi dzięki współpracy z Narodowym Centrum Krwi zostanie przeprowadzona w całej Polsce. Realizowana będzie przez 21 Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Krew można oddać w dowolnym momencie, podając hasło zbiórki „200 lat Administracji Drogowej”. Pierwsze krople krwi już popłynęły. Nasze koleżanki i koledzy z Oddziału GDDKiA w Zielonej Górze oddali w sumie 3150 ml krwi. W ciągu roku w ramach akcji chcemy zebrać co najmniej 200 litrów krwi.

Jeśli chcesz wziąć udział w zbiórce krwi lub pomóc napisz do nas: pomagamy@gddkia.gov.pl

Read more »

Tags: a · b · c · d · e · f · g · h · i · j · k · l · m · n · o · p · q · r · s · t · u · v · w · x · y · z