Najnowsze strony w katalogu Przewoźnicy - serwis transportowy!

Przewoznicy.com.pl to serwis poświęcony tematyce związanej ze spedycją i logistyką, transportem materiałów różnego rodzaju oraz przewozem osób. Na stronach naszego serwisu znajdziecie kontakty do firm przewozowych i transportowych oraz informacje z zakresu prawa transportowego i przewozowego oraz różnego rodzaju ciekawostki i porady.

Przewoźnicy - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Pneumatyka dla warsztatów i przemysłu motoryzacyjnego

  Pneumatyka dla warsztatów i przemysłu motoryzacyjn

  Hurtownia pneumatyki i automatyki przemysłowej - Pneumat System, poleca swój punkt sprzedaży sprzętu i osprzętu pneumatycznego dla firm technicznych, przemysłu motoryzacyjnego, techniki warsztatowej itd. Główna siedziba producenta amortyzatorów gazowych znajduje się we Wrocławiu, ...

  Data dodania: 06.03.2015r. · Wyświetleń wpisu: 2135 szczegóły wpisu »
 • Marek's - Hurtownia i sklep motoryzacyjny

  Marek's - Hurtownia i sklep motoryzacyjny

  Marek's to hurtownia i sklep motoryzacyjny. Zapraszamy Cię na naszą stronę internetową. Jesteśmy pasjonatami motoryzacji oraz wszystkiego co jest z nią związane. Sprzedajemy części i akcesoria motoryzacyjne ale lubimy też rozmawiać o motoryzacji i wszystko co z tym związane. Nie ...

  Data dodania: 01.10.2014r. · Wyświetleń wpisu: 1994 szczegóły wpisu »
 • BUS IMPERO

  BUS IMPERO

  od 14 lat oferujemy międzynarodowy przewóz osób, wynajmujemy busy i duże autokary, dowozy na lotniska, współpraca z firmami iwentowymi i biurami turystycznymi, organizacja półkolonii i koloni w kraju i zagranicą, specjalizujemy się w koloniach na wybrzezu chorwacji i nartach we w ...

  Data dodania: 09.09.2014r. · Wyświetleń wpisu: 2639 szczegóły wpisu »
 • Transport międzynarodowy - AMC Logistic

  Transport międzynarodowy - AMC Logistic

  AMC Logistic to operator logistyczny zapewniający organizację transportu towarów na terenie Uni Europejskiej ( Belgia, Francja, Holandia, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy). Realizujemy międzynarodowe transporty drogowe z wykorzystaniem aut typu plandeka mega oraz chłodniami. Wozim ...

  Data dodania: 22.04.2014r. · Wyświetleń wpisu: 2401 szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości:

Premiera odcinka Programu "Na Osi"-26.05.2018

Nie tylko polscy transportowcy, ale każdy z nas może korzystać z „Krajowej Mapy Zagrożeń”. Co to takiego i czy będzie wzorcem dla innych państw dowiecie się w najnowszym odcinku “Na Osi”, którego premiera na antenie Motowizji już w sobotę 26.maja o godz.16:00, a w TELE 5 we wtorek 29.maja o godz.22:30! Jak zwykle w programie znajdziecie również inne tematy, między innymi:

• Ciekawostki z targów “Bus Expo”
• Duże inwestycje drogowe
• Dokończenie relacji z narady
• MAN na “Motor Show”
• Otwarte bilety tylko ze Skatem
• Kompleksowe rozwiązania Erontransu
• Giganta o ponad siedmiometrowej szerokości
• i wiele innych ciekawostek

Czytaj więcej »

Rynek magazynowy – nadal na fali

Za nami najlepsze otwarcie roku w historii polskiego rynku magazynowego – popyt sięgnął poziomu 1,1 miliona mkw. Powstaje aż 1,8 mln mkw. powierzchni

Firma doradcza JLL podsumowała sytuację na rynku powierzchni magazynowo-przemysłowych w Polsce na koniec I kwartału 2018 r.

„Rynek magazynowy w Polsce, po znakomitych wynikach obserwowanych w ubiegłym roku, wciąż utrzymuje wysokie tempo rozwoju. Rosnąca aktywność najemców pozwoliła wygenerować popyt na rekordowym poziomie 1,1 miliona mkw. To najlepsze otwarcie roku w historii polskiego rynku, które daje wiele powodów, aby z optymizmem patrzeć na nadchodzące miesiące”, wylicza Tomasz Mika, Dyrektor Działu Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych w Polsce, JLL.

Ponownie najchętniej wybieraną lokalizacją magazynową był Polska Centralna, gdzie podpisano umowy na ponad 205 000 mkw.

Z kolei popyt netto sięgnął 897 000 mkw. (z czego aż 75% przypadło na kontrakty zawarte przez sektor logistyków i sieci handlowe).

Czytaj więcej »

95 załóg z Polski i Europy na XVII Zlocie Zabytkowych Mercedesów w Lublinie

3 czerwca br. odbędzie się kolejne, siedemnaste już spotkanie zabytkowych Mercedesów z serii StarDrive Poland. Tym razem miłośnicy klasycznych maszyn spod znaku trójramiennej gwiazdy zjadą do Lublina i okolic – odwiedzą m.in. Puławy oraz Nałęczów. Tradycyjnie, zwieńczeniem zlotu będzie Konkurs Elegancji na lubelskim Placu Zamkowym. W imprezie weźmie udział 95 załóg z Polski i innych krajów Europy, w tym m.in. 300 SL Gullwing Tadeusza Kozioła, który ma na swoim koncie trzykrotny udział w Mille Miglia. Aż 14 samochodów pochodzi z okresu przed 1950 r. – najstarsze z nich mają ponad 80 lat.

Mercedesy zjadą do Lublina w czwartek 31 maja. W trasę załogi wyruszą w piątek 1 czerwca – pierwszym przystankiem ich podróży będzie Pałac Czartoryskich w Puławach, którego historia sięga XVII stulecia. W godzinach 10:30-13:00 odbędzie się tam wystawa samochodów biorących udział w zlocie. Kolejna okazja na podziwianie klasycznych aut z gwiazdą nastąpi w Parku Zdrojowym w Nałęczowie (godz. 14:30-16:00), miejscowości znanej m.in. ze szczególnie korzystnego mikroklimatu

Czytaj więcej »

Solaris nagrodzony Srebrnym Listkiem CSR Polityki

Działania realizowane przez Solaris Bus & Coach S.A. w obszarze społecznej odpowiedzialności zostały wyróżnione przez tygodnik „Polityka”, firmę doradczą Deloitte oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Kapituła przyznała Listki CSR Polityki, będące wynikiem przeglądu działań podejmowanych przez przedsiębiorstwa, już po raz siódmy. Wyróżnienia otrzymało 66 firm działających w całej Polsce.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się aż 115 podmiotów. Firmy ubiegające się o wyróżnienie miały za zadanie odpowiedzieć na pytania zawarte w kwestionariuszu opracowanym zgodnie z wytycznymi międzynarodowej normy społecznej odpowiedzialności ISO 26000. Oceniane aspekty dotyczyły: ochrony środowiska, ładu korporacyjnego, praw człowieka, zachowania wobec pracowników, dbałości o klienta, uczciwości biznesowej i zaangażowania społecznego. Na podstawie udzielonych odpowiedzi wyłoniono trzy grupy laureatów i przyznano: Złoty Listek CSR 9 firmom, Srebrny – 21 podmiotom, a Biały – 36.

Działania Solarisa w obszarze CSR zostały wysoko ocenione. Srebrny Listek CSR otrzymały bowiem, jak głosi komunikat organizatora, „firmy, które w swojej codziennej działalności operacyjnej deklarują uwzględnianie wszystkich kluczowych rozwiązań normy ISO 26000.

Czytaj więcej »

Tagi: a · b · c · d · e · f · g · h · i · j · k · l · m · n · o · p · q · r · s · t · u · v · w · x · y · z